Wzgórze Gosań

Ze szczytu rozpościera się piękny widok morza

To najwyższe wzgórze w okolicy. Liczy 93 metry i potrafi wywrzeć równie wielkie wrażenie na odwiedzających turystach. Wzgórze położone jest około 4 km od Międzyzdrojów. Znajduje się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Ze szczytu góry rozciąga się wspaniały widok na Zatokę Pomorską.

Wejście na Gosań to nie jest taka prosta sprawa. Wymaga włożenia niemałego wysiłku. Jednak widok zachodzącego słońca zachodzącego z linię horyzontu wynagradza za wejście na sam szczyt.

Piękne widoki z apartamentu w Międzyzdrojach

Amatorzy aktywnego wypoczynku, którym trudno usiedzieć w jednym miejscu powinni zaplanować wędrówkę na punkt widokowy jakim jest ‚Góra Gosań’. Widok na szeroką panoramę Zatoki Pomorskiej – obrazowo rzecz ujmując – dostarczy wrażeń estetycznych na wysokim poziomie. Cisza i spokój jakie tutaj panują to obietnica efektywnego wypoczynku. Po wysiłku jakim są piesze wędrówki, można kontynuować relaks we wnętrzach apartamentu Międzyzdroje, które poleca firma Horyzont. Dwa estetycznie umeblowane pokoje, aneks kuchenny, łazienka i loggia to miejsce idealne na wypoczynek. Przystosowane do pobytu czterech osób, zapewnią komfortowe warunki. Z okien na najwyższych piętrach budynku, także jest swojego rodzaju punkt widokowy, ukazujący piękny krajobraz miasteczka.