Wycieczki i rejsy Międzyzdroje

Wakacje nie mogą być nudne

Na co dzień towarzyszą nam problemy, obowiązki i nieczęsto udaje nam się znaleźć czas na przyjemności. Dlatego czas urlopu staramy się wykorzystać maksymalnie i zakosztować trochę beztroski. W związku z tym, decydując się na wyjazd, przeglądamy strony internetowe z informacjami o atrakcjach turystycznych. Tych z pewnością nie brakuje w Międzyzdrojach, które są także bazą wypadową do innych miejsc. Warto zainteresować się rejsami i wycieczkami, które będą ciekawą odskocznią. Poniżej kilka propozycji mogących urozmaicić czas.

Rejsy statkiem VIKING III

Lato to czas na zabawę i atrakcje. Z pewnością niecodziennie mają Państwo okazję popływać łodzią Wikingów, a w Międzyzdrojach jest to możliwe! Zadaszona łódź o nieszablonowym wyglądzie to gratka dla dużych i małych. Statek VIKING III zaprasza na pokład. Rejsy wycieczkowe wykonywane są z portu Międzyzdroje po Zatoce Pomorskiej. Przy dogodnych warunkach pogodowych baza znajduje się na końcu Molo w Międzyzdrojach i oferuje 45 minutowe rejsy dla wszystkich żądnych przygód. Z atrakcji można korzystać od godziny 11, aż do zachodu słońca. Przy niesprzyjającej pogodzie statek jest do dyspozycji wczasowiczów w porcie Świnoujście na Nabrzeżu Władysława IV (przy promach Bielik), z tego miejsca wypływa na godzinne rejsy po porcie.

Dla urlopowiczów istnieje możliwość wypłynięcia stateczkiem VIKING III ze Świnoujścia (Nabrzeże Władysława IV) do Międzyzdrojów o godz. 9:30 Kurs obejmuje dopłynięcie tylko w jedną stronę i trwa blisko 1,5 godziny. Na pokładzie Vikinga mieści się bar, w którym można zakupić chłodne trunki, przekąski oraz napoje gorące. Na pokładzie można poczuć prawdziwie wakacyjną atmosferę. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Prom adler-schiffe

Osobom nie lubiącym tkwić w jednym miejscu polecamy promy wycieczkowe, które kursują na ‘trasie’ Międzyzdroje-Niemcy. Trzeba jednak wiedzieć, że są dostępne tylko w sezonie letnim. Wyprawa swój początek ma przy molo w Międzyzdrojach i wiedzie przez Zatokę Pomorską. Wycieczka przyniesie wyjątkowe wrażenia wizualne. Wypływając w morze można podziwiać okolicę z zupełnie innej perspektywy. Piękną pamiątką będą pocztówkowe fotografie.

Wycieczki do Szwecji

Wśród opcji wycieczkowych warto zwrócić uwagę na rejsy do Szwecji. Promami wycieczkowymi w tym kierunku zawiadują firmy Polferies oraz Unityline. Bywa, że na promach organizowane są imprezy. Na pokładzie pasażerowie znajdą restaurację, sklepy wolnocłowe, dyskotekę. Podczas podróży z całą pewnością nie będzie wiało nudą. Istnieje możliwość wieczornego wypłynięcia, zwiedzania w ciągu dnia i powrót tego samego dnia w kierunku Świnoujścia.

Kolejka turystyczna Express

Warto zaczerpnąć trochę wiedzy o miejscowości w której się przebywa. Aby nie było szkolnie i szablonowo, kup bilet do jedynej w swoim rodzaju kolejki. Wakacyjny Express jedzie najbardziej atrakcyjną trasą po Międzyzdrojach. Startuje spod hotelu Amber Baltic przy Alei Gwiazd i obwozi  pasażerów po najciekawszych punktach miasteczka. Obejrzeć można m.in., starą zabudowę jeszcze sprzed wojny, ogrody, promenadę oraz także topografię miasta. Wiedza przekazana w ciekawy sposób, pozostanie na długo.

Kolejka miejska w Międzyzdrojach

Wycieczka oryginalną kolejką turystyczną po pełnych uroku Międzyzdrojach poprawi humor każdemu wczasowiczowi. Zajmując miejsce w wagoniku, podróżni mogą być pewni, że czeka ich bardzo ciekawa przejażdżka. Każda miejscowość ma swoją niepowtarzalną historię, klimat i miejsca godne zainteresowania. W wagonikach umieszczone są głośniki, z których docierają ciekawostki na temat miasteczka. Gotowi do drogi? Odjazd!

Apartamenty w Międzyzdrojach to wygodne rozwiązanie

Jak widać rejon przyciąga jak magnes, szeregiem godnych zainteresowania propozycji wycieczkowych i rozrywkowych. Dlaczego by nie skorzystać? Wszystkich wybierających się na urlop zapraszamy do wynajęcia naszego dwupokojowego apartamentu w Międzyzdrojach. Lokalizacja budynku jest wyśmienita i pozwala na bezproblemowe korzystanie z tego co oferuje miasteczko. Wygoda to jest to czego oczekuje się podczas wypoczynku, a nasze apartamenty poza dogodnym położeniem wyróżniają się komfortowymi warunkami. Zapraszamy!