Plaża w Międzyzdrojach

Międzyzdrojska plaża – czysta i szeroka

Plaża to największa atrakcja dla turystów. Jest urzekająco piękna, rozciąga się szerokim pasmem. Pokrywa ją jasny i delikatny piasek. Rozglądając się możemy dostrzec Świnoujście po lewej stronie lub patrząc na prawo wysoki klif z kulminacjami. Plaża w Międzyzdrojach potrafi bardzo wiele zaoferować. Na niej każdy znajdzie zajęcie dla siebie. Zależnie czy wolicie odpoczywać wylegując się na słońcu lub swój wypoczynek zaplanować bardziej aktywnie, plaża zaoferuje wam swoje atuty. Wybrzeże jest czyste i to stanowi jej niewątpliwą zaletę. Według wielu plaża w Międzyzdrojach jest uznawana za najpiękniejszą w Polsce. Krajobraz wokół plaży jest rozmaity. Otaczające go urwiska są w niektórych miejscach strome, w innych zaś łagodniejsze. Jak już wspominaliśmy plaża jest wyjątkowo czysta i stwarzająca najlepsze warunki do plażowania i kąpieli w morzu.

Zarówno klify jak i wydmy oraz imponujące molo, to wszystko sprawa, że wizyta w Międzyzdrojach na długo zostanie w Waszej pamięci. Dla każdego kto na wakacjach preferuje bardziej aktywny wypoczynek może skorzystać ze sprzętów wodnych, licznych zjeżdżalni, trampolin, itp. Na plaży dzieje się także wiele imprez, w których można wziąć udział. Mogą to być np. wybory miss plaży, zabawa w poszukiwanie skarbów, turniej w piłkę plażową oraz wiele innych. O to aby spróbować wszystkich przysmaków zatroszczą się rozlokowane w okolicy, różnego rodzaju lokale gastronomiczne.

Moc atrakcji oferowanych przez miejscowość

Słynąca w niespotykanego piękna miejscowość oferuje wiele atrakcji dla turystów. Miłośnicy kontaktu z przyrodą z pewnością docenią uroki Wolińskiego Parku Narodowego. Osoby interesującymi się historią będą mogły odwiedzić zabytki pozostałe po drugiej wojnie światowej. Przyciągającym licznych turystów wydarzeniem jednak pozostaje Festiwal Gwiazd. Gdyby jednak zapytać przyjezdnych, co tak naprawdę ich skłoniło do przyjazdu do Międzyzdrojów pewnie większość odpowiedziałaby, że piękna i czysta plaża. Okolice zatoki słyną z rozpoznawalnych, stromych klifów i wydm, którym tez nie brakuje uroku.

Amatorom kąpieli morskich Międzyzdroje oferują dwa kąpieliska, które znajdują się po obu stronach mola. Temperatura wody jest wyższa niż np. w Kołobrzegu lub na Helu. Wynosi około 19 stopni w czasie lata. W lipcu miejscowość przeżywa prawdziwy najazd turystów. Bardzo wiele osób, spędzających wakacje w Międzyzdrojach uwielbia zachwycać się niesamowitym widokiem, jaki można zaobserwować stojąc na molo. Oprócz widoków, również można wdychać nasycone jodem powietrze morskiej bryzy. Wrażenie wywiera natomiast moment, kiedy słońce zachodzi za horyzont. Każdy może doświadczyć tego typu doznań, wystarczy przyjechać do Międzyzdrojów.

Morze zimą również jest atrakcyjne

Nie tylko latem nad morzem można przyjemnie spędzić kilka dni wolnego. Atrakcje w mieście są czynne i gotowe na przyjęcie turystów. Morze, zazwyczaj zamarznięte również wygląda niezwykle interesująco. Chyba największym atutem, jest znacznie niższa cena za wynajęcie kwatery. W wielu dostępnych pensjonatach, ośrodkach i hotelach znajdziecie pokój nad samym morzem i to nawet bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Oprócz tego za przybyciem w zimę przemawia, też fakt iż powietrze nabiera jeszcze większego stężenia jodu, dzięki czemu spacerując po plaży można skutecznie uzupełnić niedobory tego pierwiastka w organizmie. Uroczym aspektem przybycia nad morze w zimie jest fakt, iż żyjące w nim foki wychodzą na brzeg i można się im przyjrzeć z bliska.

Wypoczynek z dziećmi w apartamentach Międzyzdroje

Jak śpiewała Majka Jeżowska „Na plaży, na plaży fajnie jest”. I chyba większość z nas zgodzi się z tekstem tej wpadającej w ucho piosenki. Gorący piasek, morskie kąpiele, feeria barw i wygrzewanie się na słonku to czysta przyjemność. Aby zakosztować tych rozkoszy trzeba przyjechać do wybranej miejscowości nadmorskiej. Z naszej strony gorąco polecamy Międzyzdroje i nasze apartamenty – optymalne rozwiązanie podczas wczasowania z dziećmi. Dwa umeblowane pokoje, kuchnia, łazienka – wszystko kompleksowo wyposażone z myślą o wygodzie naszych Gości. Bliskość plaży to kolejny plus, pójście nad morze z dziećmi nie będzie żadnym problemem. A po dniu pełnym wrażeń, można zasiąść na balkonie z cudownym widokiem na morze i prawdziwie wypoczywać. Wieczór to czas na zregenerowanie sił na kolejny pełen atrakcji czas. Zachęcamy Państwa do kontaktu i rezerwacji miejsca. Każdy zasługuje na trochę luksusu.