Park Zdrojowy

Ostoja spokoju w centrum miasteczka

Noszący imię Fryderyka Chopina Park Zdrojowy, który znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy to popularne miejsce, często wybierane na spacery przez turystów jak i mieszkańców Międzyzdrojów. Można w nim znaleźć odrobinę ciszy i spokoju, w towarzystwie drzew i kwiatów odetchnąć od zgiełku ulic i codzienności. Park założono w XIX w. a jego twórcą był Arnold Lejeune. Znajdują się w nim majestatyczne dęby, pochodzące z Grecji platany oraz żywotniki i cisy.

Kolejnym sporym atutem parku jest jego położenie. Leży on w centrum Międzyzdrojów. Warta obejrzenia jest piękna fontanna.

Zapraszamy na wybrzeże do naszych apartamentów w Międzyzdrojach

Spacer pełnymi uroku alejkami, przyniesie ukojenie po licznych atrakcjach i przeżyciach. Mnóstwo kojącej zieleni cieszy oczy i pozytywnie wpływa na nastrój. W Parku Zdrojowym można przysiąść na jednej z licznie poustawianych ławeczek, aby się zatrzymać i pokontemplować. Bo czasem potrzebujemy zwolnić tempo i zachwycić pięknem przyrody, na którą nie zwracamy uwagi w nawale codziennych obowiązków.  Klomby i drzewa, to piękna sceneria do pamiątkowych zdjęć z wakacji. Na zasłużony odpoczynek powinniśmy też wybrać odpowiednie miejsce, jakim bez wątpienia jest apartament w Międzyzdrojach. Zabierz bliskie Ci osoby na pobyt w luksusowych warunkach. Możecie ograniczyć bagaż, ponieważ pokoje którymi dysponujemy są w pełni wyposażone. Nie warto się wahać i przeszukiwać setki ofert, bo nasza na pewno Cię nie zawiedzie.