Park Linowy Bluszcz

Każdy może się wspinać na drzewa

Park linowy to atrakcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kochającym aktywny wypoczynek. Chyba każdy z nas marzył czasem o chodzeniu po drzewach i oglądaniu świata z ich perspektywy. Właśnie taką możliwość oferuje park linowy, obecnie przekształcony w park linowy Bluszcz, wcześniej znany pod nazwą Tarzania. Zmiany dokonano w 2013 roku, dodając nowe atrakcje, przeszkody, drogi oraz wydłużając stare.

W czasie trwania wakacji miejsce jest otwarte od godziny 10.00 do 20.00. Należy zaznaczyć, że po trasach można chodzić aż do zamknięcia. Ostatnie bilety można zakupić maksymalnie na godzinę przed planowanym zamknięciem.

Do wzięcia udziału w oferowanych przez Bluszcz atrakcjach zapraszamy osoby niezależnie od wieku. Tutaj każdy znajdzie odpowiednią atrakcję dla siebie. Jeżeli szukacie rozrywki, która podnosi poziom adrenaliny, dotlenia organizm poprzez ruch na świeżym powietrzu oraz przede wszystkim dostarcza niezapomnianych wrażeń koniecznie musicie odwiedzić park linowy Bluszcz.

Apartamenty w Międzyzdrojach dla aktywnych urlopowiczów

Nie każdy lub leżeć na plaży i korzystać z kąpieli słonecznych. Niektórzy paradoksalnie regenerują siły podczas wysiłku fizycznego. Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. Od jakiegoś czasu panuje moda na zdrowy styl życia, propagowane są różnego rodzaju ćwiczenia, które pozwalają dłużej zachować sprawność. Dla amatorów aktywnego wypoczynku najlepszą atrakcją będzie Park Linowy, który wyposażony został w wymyślne przeszkody, zmuszające do wzmożonego nakładu pracy. Ale nawet ci najbardziej aktywni po takich zajęciach, chętnie wypoczną w komfortowych warunkach. Orzeźwiający prysznic i szerokie wygodne łóżko albo relaks na balkonie z którego roztacza się przepiękny widok, to warunki idealne do szybkiej regeneracji sił. Zapraszamy do naszych luksusowych apartamentów w Międzyzdrojach, które nie zawiodą Państwa oczekiwań.