Oceanarium w Międzyzdrojach

Niezwykły podwodny świat

Oceanarium w Międzyzdrojach to nowoczesne miejsce, w którym można przyjrzeć się wielu gatunkom ryb. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rekiny, występujące w czterech rodzajach. Zwracają one na siebie także i uwagę mediów. Pracownicy oceanarium jako pierwsi zarejestrowali narodziny rekina rafowego, co pokazały telewizje TVN i TVP 2 oraz w oceanarium w Międzyzdrojach urodził się rekin, o którego narodzinach pisał Głos Szczeciński.

Ekspozycja, którą możecie podziwiać została przygotowana jako zwieńczenie 20-lecia działalności.  Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas długoletniej pracy, pasji i zapałowi udało się stworzyć nieprawdopodobną ekspozycję ryb, która jest bardzo bogata i przewyższa oceanaria znajdujące się w innych, często nawet większych miastach.

Apartamenty Międzyzdroje w dogodnej lokalizacji

Podwodny świat i stworzenia żyjące w głębinach zawsze nas fascynowały. Świadczą o tym choćby setki filmów przyrodniczych o tej tematyce, które powstały na przestrzeni lat. Nic dziwnego, gdyż zawsze pociągające jest to, co jest niedostępne i tajemnicze. Na dodatek świat morskiej toni jest niezwykle barwny i piękny o czym możemy się przekonać odwiedzając Oceanarium, w którym można zaobserwować liczne gatunki fauny i flory żyjące pod wodą. Wycieczka z całą pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom wodnych stworzeń. Goście apartamentów Międzyzdroje w firmie Horyzont, mają do Oceanarium przysłowiowy ‚rzut beretem’. Lokalizacja naszego budynku jest naprawdę dogodna, ponieważ sąsiadujemy z licznymi atrakcjami miasteczka. W związku z tym warto zdecydować się na nasza ofertą noclegu, tym bardziej że obiecujemy satysfakcję i zadowolenie z pobytu.