Kino Eva w Międzyzdrojach

Kameralne kino z szerokim repertuarem

Kolejną atrakcją Międzyzdrojów, którą warto odwiedzić, planując swój wypoczynek jest kino Eva. Niedawno otwarte, już zdążyło wpisać się na listę interesujących miejsc na mapie miejscowości. Wewnątrz odczują Państwo przyjemną kameralna atmosferę oraz doświadczą niezapomnianych wrażeń podczas seansu najnowszych hitów filmowych, jak i mnie znanych bardziej ambitnych filmów. Kino Eva znajduje się w bliskim sąsiedztwie mola, a konkretnie w budynku Gabinetu Figur Woskowych.

W kinie funkcjonuje również kawiarnia serwująca orzeźwiające napoje, kawę, herbatę i gorącą czekoladę. Specjalnością jest natomiast smaczny popcorn, który skutecznie towarzyszy podczas seansu. Sala kinowa jest w stanie pomieścić 196 osób. Dwa ostatnie rzędy to miejsca podwójne znane pod określeniem lovesitingi. Oferujemy bogaty i zróżnicowany repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Horyzont w Międzyzdrojach z apartamentami na wynajem

Prawdziwi kino maniacy, którzy nie mogą obejść się bez seansów, z całą pewnością będą usatysfakcjonowani zaglądając do kina EVA. Wizyta w kinie może być doskonałą alternatywną na spędzenie czasu, np. podczas kapryśnej pogody tym bardziej, że działająca tutaj kawiarnia serwuje przepyszne napoje. Doskonałe miejsce na romantyczne spotkanie we dwoje. Tak jak kilka innych miejscowych atrakcji, tak i ta zlokalizowane jest w pobliżu apartamentów Międzyzdroje, oferujących noclegi w komfortowych warunkach. Kompleksowo wyposażone pokoje spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Gości. Mile widziany są np. rodziny z dziećmi. Dokładamy starań, aby obsługa była na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą opisaną na stronie internetowej lub kontaktu telefonicznego.