Aleja gwiazd

Niewielka aleja wielkich gwiazd

Cechą wspólną dla Hollywood, Cannes i Międzyzdrojów jest posiadanie Alei Gwiazd. W miejscu tym odciski dłoni pozostawiły wybitne postacie polskiego kina. Dzięki temu pamięć o nich zostanie zapisana na wiele, wiele lat. Możliwość porównania swojej dłoni z odciskiem jaki pozostawił po sobie w chodniku ulubiony aktor czy aktorka, to dla wielu fanów wielkie przeżycie.

Wielu znanych artystów zostało na Promenadzie upamiętnieni pomnikiem. Zaszczyt ten spotkał między innymi: Krzysztofa Kieślowskiego, Andrzeja Wajdę, Jeremiego Przyborę oraz Jerzego Bińczyckiego. Stosunkowo nowym pomysłem jest stawianie ławeczek na których można przysiąść się do najwybitniejszych polskich aktorów takich jak: Gustaw Holoubek. Z każdym rokiem nowych odcisków dłoni przybywa. Może warto przyjechać na festiwal i samemu się przekonać?

Apartamenty w Międzyzdrojach w pobliżu Alei Gwiazd

O Alei Gwiazd, na której znane osoby polskie sceny kulturalnej odciskają swoje dłonie na płytach, słyszał chyba każdy. Nie wszyscy jednak mieli możliwość zobaczenia jej w realu. Aby móc to zrobić, warto zatrzymać się w apartamencie w Międzyzdrojach i zwiedzić atrakcyjne miejsca tej miejscowości,  w tym wspomnianą Promenadę. Każda odciśnięta dłoń jest podpisana przez artystę. Zwyczajem jest, że spacerujący po Alei turyści przykładają swoje ręce do odcisków dłoni gwiazd, porównują i robią pamiątkowe zdjęcia.  Jest to chyba najczęściej fotografowane miejsce w okolicy. Nasza oferta jest dla wymagających Gości. Warunki mieszkalne i obsługa są na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje także położenie budynku, w pobliżu Alei Gwiazd i plaży. Horyzont zaprasza wszystkich planujących wypoczynek w nadmorskiej miejscowości.